UPW50B50RV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPW50B50RV
JLCPCB Part #
C1468255
Package
Plugin
Description
-55℃~+145℃ 500mW 50Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS