UPW50B330RV
MFR.Part #
UPW50B330RV
JLCPCB Part #
C1468343
Description
-55℃~+145℃ 330Ω 500mW Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS