UPW50B10RV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPW50B10RV
JLCPCB Part #
C1467901
Package
Plugin
Description
-55℃~+145℃ 10Ω 500mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS