UPW25B50RV
MFR.Part #
UPW25B50RV
JLCPCB Part #
C1468435
Description
-55℃~+145℃ 250mW 50Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS