UPF25B250RV
MFR.Part #
UPF25B250RV
JLCPCB Part #
C1365850
Description
-55℃~+125℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS