UPF25B10RV
MFR.Part #
UPF25B10RV
JLCPCB Part #
C3362852
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS