UPF25B100RV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPF25B100RV
JLCPCB Part #
C1450277
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS