TJT25010RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TJT25010RJ
Description
10Ω 250W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS