THS50R50J
MFR.Part #
THS50R50J
JLCPCB Part #
C1525447
Description
500mΩ 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS