THS506R8J
MFR.Part #
THS506R8J
JLCPCB Part #
C1525548
Description
50W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS