THS50390RJ
MFR.Part #
THS50390RJ
JLCPCB Part #
C1525673
Description
390Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS