THS252K2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS252K2J
JLCPCB Part #
C1525642
Package
Plugin
Description
2.2kΩ 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS