THS1556RJ
MFR.Part #
THS1556RJ
JLCPCB Part #
C1567838
Description
15W 56Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS