THS1527RJ
MFR.Part #
THS1527RJ
JLCPCB Part #
C1525692
Description
15W 27Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS