THS10200RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS10200RJ
JLCPCB Part #
C1566877
Package
Plugin
Description
10W 200Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS