TE80BR10J
MFR.Part #
TE80BR10J
JLCPCB Part #
C6331637
Description
100mΩ 80W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS