TE750B1K8J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE750B1K8J
JLCPCB Part #
C1571615
Package
Plugin
Description
1.8kΩ 750W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS