TE60BR56J
MFR.Part #
TE60BR56J
JLCPCB Part #
C7067395
Description
560mΩ 60W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS