TE60BR47J
MFR.Part #
TE60BR47J
JLCPCB Part #
C7360939
Description
470mΩ 60W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS