TE60B1K8J
MFR.Part #
TE60B1K8J
JLCPCB Part #
C7121460
Description
1.8kΩ 60W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS