TE500B1K0J
MFR.Part #
TE500B1K0J
JLCPCB Part #
C7121452
Description
1kΩ 500W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS