TE400B470RJ
MFR.Part #
TE400B470RJ
JLCPCB Part #
C6284458
Description
400W 470Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS