TE400B18RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE400B18RJ
JLCPCB Part #
C1567938
Package
Plugin
Description
18Ω 400W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS