TE2500B1K2J
MFR.Part #
TE2500B1K2J
JLCPCB Part #
C1573922
Description
1.2kΩ 2.5kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS