TE200B3R9J
MFR.Part #
TE200B3R9J
JLCPCB Part #
C5796742
Description
200W 3.9Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS