TE1500B8R2J
MFR.Part #
TE1500B8R2J
JLCPCB Part #
C1568319
Description
1.5kW 8.2Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS