TE1500B1R8J
MFR.Part #
TE1500B1R8J
JLCPCB Part #
C1567721
Description
1.5kW 1.8Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS