TE120B15RJ
MFR.Part #
TE120B15RJ
JLCPCB Part #
C5959431
Description
120W 15Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS