TE100B1R8J
MFR.Part #
TE100B1R8J
JLCPCB Part #
C7360916
Description
1.8Ω 100W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS