TE1000B1K8J
MFR.Part #
TE1000B1K8J
JLCPCB Part #
C1572764
Description
1.8kΩ 1kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS