TE1000B1K2J
MFR.Part #
TE1000B1K2J
JLCPCB Part #
C7067338
Description
1.2kΩ 1kW Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS