T9GS1L14-110
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9GS1L14-110
JLCPCB Part #
C1563020
Package
Plugin,21.5x29mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V 15ms 22ms 30A 480V@AC AgSnO2 插件,21.5x29mm Power Relays ROHS