T9ES5D24-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9ES5D24-12
JLCPCB Part #
C1565288
Package
Plugin,27.4x32.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 15ms 15ms 20A 250V@AC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,27.4x32.5mm Power Relays ROHS