T77S1D3-12
MFR.Part #
T77S1D3-12
JLCPCB Part #
C1524485
Package
Plugin,10.2x18.2mm
Description
-30℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 30V@DC、250V@AC 3A 4ms Silver 插件,10.2x18.2mm Power Relays ROHS