T77S1D10-24
MFR.Part #
T77S1D10-24
JLCPCB Part #
C1524559
Package
Plugin,18.2x10.2mm
Description
-30℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.28kΩ 10A 10A@250VAC 10ms 24V 30V@DC、250V@AC 450mW 4ms AgCdO 插件,18.2x10.2mm Power Relays