SQZW7100RJ
MFR.Part #
SQZW7100RJ
JLCPCB Part #
C1369005
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS