SQZW1568RJ
MFR.Part #
SQZW1568RJ
JLCPCB Part #
C1367812
Description
-55℃~+250℃ 15W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS