SQZW1068RJ
MFR.Part #
SQZW1068RJ
JLCPCB Part #
C1365928
Description
-55℃~+250℃ 10W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS