SQZW10120RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQZW10120RJ
Description
-55℃~+250℃ 10W 120Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS