SQPW715RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQPW715RJ
JLCPCB Part #
C1368117
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 15Ω 7W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS