SQPW5R033J
MFR.Part #
SQPW5R033J
JLCPCB Part #
C3358545
Description
-55℃~+250℃ 33mΩ 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS