SQPW5R022J
MFR.Part #
SQPW5R022J
JLCPCB Part #
C3385677
Description
-55℃~+250℃ 22mΩ 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS