SQPW510RJ
MFR.Part #
SQPW510RJ
JLCPCB Part #
C3577966
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS