SQPW2010RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQPW2010RJ
JLCPCB Part #
C1367822
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 20W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS