SQPW1082RJ
MFR.Part #
SQPW1082RJ
JLCPCB Part #
C3546965
Description
-55℃~+250℃ 10W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS