SQPW1010RJ
MFR.Part #
SQPW1010RJ
JLCPCB Part #
C3564365
Description
-55℃~+250℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS