SQMW768RJ
MFR.Part #
SQMW768RJ
JLCPCB Part #
C1368598
Description
-55℃~+250℃ 68Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS