SQMW739RJ
MFR.Part #
SQMW739RJ
JLCPCB Part #
C1368155
Description
-55℃~+250℃ 39Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS