SQMW7390RJ
MFR.Part #
SQMW7390RJ
JLCPCB Part #
C1368269
Description
-55℃~+250℃ 390Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS