SQMW710RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMW710RJ
JLCPCB Part #
C1364834
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS